Witamy na naszej stronie.

Zapraszamy do zapoznania się z profilem działalności oraz ofertą naszej firmy.


Profesjonalne usługi serwisowe

Systemy klimatyzacji i wentylacji to standard zapewniający komfort oraz higienę pomieszczeń, w których przebywają ludzie. Samo zamontowanie takiego systemu nie gwarantuje ciągłego komfortu. Urządzenia klimatyzacyjne i wentylacyjne wymagają ciągłego nadzoru serwisowego. W takich układach zbierają się różne drobnoustroje a w szczególności bakterie legionelli, które doprowadziły na całym świecie wiele osób do śmierci. Choroba legionistów przypomina objawami grypę lub zapalenie płuc. Profesor Władysław Pierzchała ze Śląskiej Akademii Medycznej ocenia, że prawdopodobnie od 5 do 8 procent wszystkich zapaleń płuc to zakażenia legionellą. Urządzenia, które nie są serwisowane, działają nie poprawnie, zużywając dużo energii elektrycznej  ulegają częstym awariom.

Dlatego też wychodząc naprzeciw potrzebą klientów, firma System Control oferuje profesjonalne usługi serwisowe systemów klimatyzacji oraz wentylacji w połączeniu z pełnym nadzorowaniem urządzeń.

Nasze ekipy serwisowe są wykwalifikowane i świadczą usługi na najwyższym poziomie. Gwarantujemy szybki czas reakcji serwisu w przypadku zgłoszenia awarii, a dzięki naszemu magazynowi, w którym posiadamy duży asortyment części zamiennych oraz współpracy z najlepszymi hurtowniami, jesteśmy w stanie zapewnić szybkie przywrócenie urządzeń do poprawnej pracy.

Działamy w ponad stu Galeriach Handlowych na terenie całego kraju.

Zapraszamy do współpracy !!!

 

Klimatyzacja - dobór, sprzedaż, montaż

Kiedy rozważasz instalację klimatyzacji lub wentylacji, pozwól profesjonaliście z zakresu HVAC zająć się twoimi potrzebami. Rozmiar i jakość instalacji w dużym stopniu będzie wpływała na to, co będzie robił dla ciebie twój sprzęt. Mamy lata doświadczeń w instalacji standardowego i specjalnego sprzętu do użytku indywidualnego i biznesowego. Możemy ocenić rozmiar sprzętu HVAC odpowiedni dla ciebie i zagwarantujemy wysoką jakość instalacji.

 

Automatyka - projektowanie, sprzedaż, montaż serwis

Sytem Control oferuje pełen zakres usług w dziedzinie automatyki HVAC. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie w projektowaniu, budowie szaf sterowniczych oraz instalacji układów automatyki. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt, od małej instalacji sterowniczej po przez duże systemy BMS. Gwarantujemy przy tym najwyższą jakość usług przy niskiej cenie.

 

www.automatykahvac.pl